Set of 3 floor candle holders - Sada 3 stojacích držiakov na sviečky, železné svietniky, kované ručne.

14 dní

Cups hold up to 0,8"dia / 2  cm /candles. Manufactured from wrought iron . Dimensions: 8, 10, 12″H,

4 - 4,7 ″diameter/ 10 cm, 11 cm, 12 cm /.Please feel free to peruse the portfolio and, of course, don’t hesitate to contact me if you would like to purchase any of those items, or wish to discuss your metal design ideas. ...And, of course, feel free to email me with any questions you may have. Thank you very much. Holder:  Material - Iron  Country of Manufacture Slovakia  Create a glowing ambiance and set the mood with unique candle holders. I process orders on this website via the e-mail address:

roman.hoferik@gmail.com

Payment by bank transfer, card and cash. Upon agreement, I will send it by courier to the address.

Credit card payment.   Stripe, Mollie, PayPal  / EUR, USD /,     SumUp

 

 

 

Poháre pojmú až  2  cm veľkosť sviečky. Vyrobené z tepaného železa. Rozmery: V - 20, 25, 30 cm, priemer 10, 11, 12 cm. Neváhajte sa pozrieť na portfólio a samozrejme, neváhajte ma kontaktovať, ak by ste si chceli kúpiť niektorú z týchto položiek alebo by ste chceli prediskutovať svoje nápady na kovový dizajn.... A, samozrejme, neváhajte a pošlite mi e -mail s akýmikoľvek otázkami. Ďakujem veľmi pekne . Držiak : Materiál - Železo  Krajina výroby - Slovensko  Vytvorte žiarivú atmosféru  jedinečnými svietnikmi.

http://umeleckekovacstvo.eu/fotogaleria

Objednávky  na tomto webe vybavujem cez mailovú adresu : roman.hoferik@gmail.com. Platba prevodom na účet, kartou a v hotovosti. Po dohode odosielam kuriérom na adresu.

Platba kreditnou kartou. Stripe, Mollie ,PayPal  / EUR, USD /, SumUp,    Phone number : + 421 951 414 463 WhatsApp

roman.hoferik@gmail.com

Materiálové zloženie
Nie

No reviews found

Mohlo by sa Vám páčiť