O eBonza Marketplace

eBonza Marketplace - jedinečné nákupné online trhovisko pre Vaše produkty!


Na eBonza nájdete ručne vyrobené výrobky od domácich remeselníkov, dizajnérov alebo zručných ľudí ako aj módne kúsky od svetových značiek a tiež bežný spotrebný tovar. Recenzie, porovnanie cien a overení predajcovia sú na eBonza samozrejmosťou.

Veríme, že v dobe inovatívnych technológií v elektronickom obchode už predajcovia nemusia platiť vysoké poplatky za predaj tovaru konečným zákazníkom.  To bol dôvod, prečo sme založili eBonza Marketplace. Druhým cieľom bolo vyvinúť platformu, ktorá bude plná užitočných funkcií na podporu predaja s jednoduchou a lacnou možnosťou expandovať aj na zahraničné trhy.

Nezáleží na tom či ste remeselník, predajca alebo výrobca, máte eshop alebo nie. eBonza je vhodná pre každého. Každý predajca na eBonza ma svoj vlastný mikro obchod s vyhľadávaním, produktovými filtrami, jedinečným vzhľadom, zoznamom produktov a s ďalšími funkciami pre podporu predaja.

Pre majiteľov eshopov mame možnosť napojenia svoj eshop pomocou xml feedu bez platenia poplatkov za klik na tovar.

 

Tu sú niektoré z našich funkcií, ktoré vám , predajcom, pomôžu úspešne predávať nielen doma, ale aj do celého sveta:

STRIPE platobná brána - zabezpečená platobná brána pre bezpečné platobné transakcie.

Komunikácia- Kupujúci môže kontaktovať predajcu priamo zo stránky produktu prostredníctvom zabudovaného systému správ. Pred objednaním produktu chce zákazník často vedieť viac alebo sa len uistiť, že produkt je skladom.

Správy o predaji a štatistika - správy a štatistika pomáhajú predajcom zistiť, ako sa im darí v podnikaní, a podľa potreby upraviť svoju obchodnú stratégiu.

Lokalizácia predajcu - ukážte kupujúcim, kde sa nachádza váš obchod, a dajte im možnosť si tovar vyzdvihnúť priamo vo Vašej predajni, v prípade, že sú z Vášho okolia. Je to efektívny spôsob lacnej prepravy a rýchleho doručenia. A nezabudnite, že niektorí zákazníci sa snažia podporovať miestnych maloobchodníkov.

Obchody a sklady - pre obchody, sklady a zberné miesta. Samostatné sledovanie zásob. Informovanie zákazníkov o dostupnosti a dodacej lehote.

Funkcie SEO - SEO priateľské adresy URL, kanonické adresy URL, presmerovania 301, Google rich snippets, meta titles, meta description a ďalšie SEO vychytávky zabezpečia, že vás kupujúci ľahko nájdu.

Vernostné programy - Zákazník môže získavať body - odmeny a minúť ich u Vás za ďalší nákup. Získajte verných alebo miestnych zákazníkov ponúkaním vernostných programov.

Propagácia - ďalšia príležitosť na zvýšenie predaja a získanie ďalších zákazníkov.

Našim cieľom je neustále modernizovať webové rozhranie eBonza Marketplace a užívateľom prinášať nové a moderné možnosti pri online predaji alebo nakupovaní. S nami určite ušetríte a ľahko expandujete na zahraničné trhy. 

 eBonza Marketplace stránky: www.ebonza.eu   www.ebonza.sk  www.ebonza.cz  www.ebonza.hu